Technika tanga dla kobiet z Anią Sieprawską !

Technika tanga dla kobiet z Anią Sieprawską !

Kochane Tanguery!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na warsztaty z fenomentalną instruktorką – Anią Sieprawską ♥ – która na co dzień prowadzi szkołę tanga Tango Bravo w Krakowie!

CO W PROGRAMIE ?
„Mocne ciało – lekki ruch.”
Formuła warsztatowa, dużo ćwiczeń, mało gadania.
Celem zajęć jest przegląd i pogłębiona praca nad podstawowymi aspektami techniki tanga, które stanowią o jakości naszego tańca.
1. Stopy to podstawa. Ćwiczenia na siłę stóp.
2. Równowaga – ćwiczenia.
3. Siła i rotacja nogi stojącej – koordynacja w ruchu liniowym i po okręgu.
4. Ruch spiralny w ciele, czyli osławiona dysocjacja. Jak to zrobić dobrze bez napinania szczęki i czy trzeba więcej.
5. Szczypta muzykalności jako zwieńczenie.
Wszystko na przykładach tradycyjnych figur tanga i małych sekwencjach
Zajęcia mają w Was zbudować świadomość w jaki sposób pracować samodzielnie w domu nad mocnym ciałem i lekkim ruchem.

ANIA O SOBIE:
„Jestem tancerką i instruktorką tanga argentyńskiego z ponad 13 – letnim doświadczeniem. Od dzieciństwa związana z muzyką, na swojej drodze intensywnie zajmowałam się wieloma innymi technikami tańca i świadomości ciała (balet, taniec współczesny, jazz, tap dance, metoda Feldenkreisa, gaga, sztuki walki), jestem dyplomowanym instruktorem tańca jazzowego. Jako instruktor tanga czerpię z tych doświadczeń pełnymi garściami – moim celem jest przekazanie kursantom, jak stale poszerzać swoje horyzonty ruchowe. Rozwój i odkrywanie możliwości drzemiących w ciele jest moją nieustającą pasją. Tango tańczę od 2005 roku. Uczyłam się (i nadal się szkolę) pod okiem europejskich i argentyńskich mistrzów w Europie i Argentynie. Od 2010 prowadzę regularne lekcje oraz warsztaty, współpracując z różnymi tancerzami tanga.”

LOGISTYKA:

* Obowiązkowe zapisy przez maila: info.tangueros@gmail.com
W tytule ” Warsztaty dla kobiet z Anią ”

* UWAGA! Warunkiem rezerwacji udziału w warsztatach jest wpłata całości kwoty (100zl) , najpóźniej do 20.11.2018, na konto firmowe instruktorki -> numer konta podamy w odpowiedzi na Wasze mailowe zgłoszenia.

* Liczba miejsc jest ograniczona do 10 osób, decyduje kolejność zgłoszeń !

* Inwestycja: 100zl za 3 godz warsztatów (krótka przerwa wliczona)
W cenie: woda, kawa, herbata, przekąski 🙂

Zapraszamy serdecznie !
Tangueros.pl

24 listopada @ 12:00
12:00 (3h)

Katowice

Wydarzenie na facebooku

Did you like this? Share it!

Witold Sobczak

Witold Sobczak Taniec towarzyszy mu od ponad 12 lat. Zadebiutował jako instruktor podczas kursu salsy dla studentów Uniwersytetu Śląskiego w 2006 roku. Wówczas odkrył w sobie zupełnie nową pasję – nauczania innych tego, co sam potrafi najlepiej. W 2011 w życiu Witka pojawiła się miłość jego życia, której zdecydował się poświęcić całe swoje siły i zaangażowanie… To niezwykle zmysłowe tango argentyńskie. Taniec, w którym namiętność przeplata się z czułością, a uległość – z dominacją. Witek doskonale potrafi przekazać zarówno zawiłości kroków i prowadzenia, jak również sekrety budowania niezapomnianego nastroju. Jaki jest na zajęciach? Z jednej strony przekazuje wiedzę w atmosferze dobrej zabawy i dowcipu, z drugiej cierpliwie tłumaczy technikę, dbając o to, by każdy z jego kursantów wyniósł z tej lekcji jak najwięcej. Więcej – zdarza mu się, od czasu do czasu, porwać uczniów na klimatyczną milongę w różnych zakątkach Śląska i Małopolski, a czasem nawet jeszcze dalej.