Grupa śr.zaawansowana P2E1 BRAK MIEJSC

Grupa śr.zaawansowana P2E1 BRAK MIEJSC

Poziom średnio-zaawansowany

  • od 1 roku regularnej nauki Doskonalenie techniki chodzenia i objęcia. Zmiana kierunku i płynność w ruchu w tańcu. Kontynuacja pracy nad sacadami oraz poznawanie nowych elementów, jak: planeo, boleo i barrida. Technika prowadzenia ganchos. Wprowadzenie do adornos (ozdobniki partnera/ partnerki). Muzykalność, pierwsze zabawy z rytmem. Poznawanie charakteru i różnic w poszczególnych stylach tanga: klasyczne tango, tango vals, tango milonga. Praca nad własną kompozycją tańca.
  • od 2 lat regularnej naukiPraca nad płynnością ruchu oraz muzykalnością w tańcu. Wprowadzenie bardziej zaawansowanych figur, jak volcada. Doskonalenie techniki ozdobników partnera/ partnerki (czas i miejsce w muzyce, komponowanie ozdobników z podstawowymi elementami tanga). Wprowadzenie do Tango Milonga.

29 lipca @ 18:00
18:00 (1h)

Katowice

Did you like this? Share it!

Witold Sobczak

Witold Sobczak Taniec towarzyszy mu od ponad 12 lat. Zadebiutował jako instruktor podczas kursu salsy dla studentów Uniwersytetu Śląskiego w 2006 roku. Wówczas odkrył w sobie zupełnie nową pasję – nauczania innych tego, co sam potrafi najlepiej. W 2011 w życiu Witka pojawiła się miłość jego życia, której zdecydował się poświęcić całe swoje siły i zaangażowanie… To niezwykle zmysłowe tango argentyńskie. Taniec, w którym namiętność przeplata się z czułością, a uległość – z dominacją. Witek doskonale potrafi przekazać zarówno zawiłości kroków i prowadzenia, jak również sekrety budowania niezapomnianego nastroju. Jaki jest na zajęciach? Z jednej strony przekazuje wiedzę w atmosferze dobrej zabawy i dowcipu, z drugiej cierpliwie tłumaczy technikę, dbając o to, by każdy z jego kursantów wyniósł z tej lekcji jak najwięcej. Więcej – zdarza mu się, od czasu do czasu, porwać uczniów na klimatyczną milongę w różnych zakątkach Śląska i Małopolski, a czasem nawet jeszcze dalej.